Przejdź do treści
Strona główna » 8 pomysłów na prezenty dla wegan.

8 pomysłów na prezenty dla wegan.

prezenty dla wegan

Niezależnie czy to urodziny, święta czy inna okazja, kupno prezentu dla wegan może być nie lada wyzwaniem, nawet jeśli jesteś też weganką/weganinem. Sami stawaliśmy niejednokrotnie przed dylematem co kupić, dlatego chcąc was zainspirować przygotowaliśmy listę sprawdzonych prezentów dla wegan.

Czego nie znajdziesz na tej liście? Przede wszystkim oklepanych pomysłów takich jak: kubki, skarpetki, a także żadnych suplementów czy próbek jedzenia. Nie chcemy nabijać jak największego licznika pomysłów, tylko przedstawić te najciekawsze i kreatywne. Zatem zaczynajmy:

 1. Książka kucharska – nigdy za wiele pomysłów i inspiracji do gotowania. Co możemy polecić? Nowa jadłonomia, Vegano Italiano. Sprawdź inne propozycje!
 2. Portfel z wegańskiej skóry – coraz łatwiej dostępne są produkty wyprodukowane z pinatexu, czyli skóry z ananasa. Sprawdźcie koniecznie ofertę Alicja Gietka Lab
  portfel wegański
 3. Zestaw wegańskich kosmetyków – kosmetyki nietestowane na zwierzętach, ze składników pochodzenia wyłącznie roślinnego i dodatkowo nieziemsko skuteczne. Oto kilka propozycji od nas: sprawdź!
 4. Personalizowana kurtka jeansowa – ręcznie robione kurtki od EraMagii to produkty eco i Animal-friendly. Zresztą sami zobaczcie, a gwarantujemy że się zakochacie
  kurtka wegańska
 5. Świeczki sojowe – odrobina przyjemności i relaksu dla duszy to idealny prezent dla wegan. Sprawdź tutaj
 6. Biżuteria inspirowana naturą – piękna biżuteria zawsze jest trafionym prezentem, jeśli jest inspirowana naturą, a artysta ją wykonujący przekazuje część dochodu na Fundację Otwarte Klatki to strzał w dziesiątkę. Polecamy pracownię karolinabik.com
 7. Miski z łupiny kokosa – piękne, praktyczne i ekologiczne. Podobnie jak w powyższym przypadku procent od sprzedaży przekazywany jest na Otwarte Klatki. Polecamy!
  miska z kokosa
 8. Zestaw do robienia mleka roślinnego – praktyczny prezent, który z pewnością zostanie doceniony w każdej wegańskiej kuchni.

Okazuje się, że ciekawe pomysły na wegański prezent są bardzo łatwo dostępne! Wystarczy dopasować odpowiedni przedmiot do osoby, którą chcemy obdarować, aby trafić w jej gust.